| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Dit is de transformator van | Veranda AB sets |
| Merk | Hamulight |
| Geschikt in samenwerking met | Afstandbediening Nova & veranda spots los |
| Afstandbediening meegeleverd? | Nee (Afstandbediening Nova los mee te bestellen) |
| Ingangsspanning | 230V AC |
| Keurmerk | CE, Rohs |
| Schakeling | Parallel |
| Dimbaar | Ja |
| IP Waarde | IP 54 |
| Garantie | 2 jaar |
| Geschikt voor | Binnen en buiten |
Ben je op zoek naar een transformator voor jouw veranda AB-set? Dan is dit de transformator die je moet hebben!
Deze transformator sluit je rechtstreeks aan op 230 volt en zet dit om naar een veilige laagspanning van 3,6 volt.
Deze transformator is geschikt voor de terrasoverkapping AB-sets. Hij past in elke overkapping en beschikt over een 12-gats parallelle aansluiting.
Op deze transformator kun je 1 tot 12 spots aansluiten. De parallel geschakelde connector zorgt ervoor dat, wanneer één spot uitvalt, uitsluitend die spot uitvalt en de rest gewoon blijft branden.
Het is mogelijk om 2 transformatoren te bedienen met 1 afstandsbediening Nova (L2547). Zo kunnen er meer dan 12 spots aangestuurd worden.
Bovendien kunnen meerdere afstandsbedieningen aan 1transformator of receiver worden gekoppeld, ideaal als je de verlichting zowel binnen als buiten wilt bedienen.
De verlengkabel heeft een koppelstuk dat je kunt losdraaien, zodat je de kabel eventueel door een (profiel)gat kunt halen.
De bijbehorende afstandsbediening Nova (L2547) dien je apart te bestellen via de webshop.