| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | Somfy |
| Bedieningtype | Bedraad (WT) |
| Doekrekcompensatie | |
| Beschermingsklasse | IP 44 |
| Vermogen buismotor | |
|---|---|
| Koppel (NM) | 35 |
| Toerental (omw/min) | 17 |
| Voedingsspanning | 230 V - 50 Hz |
| Opgenomen vermogen | 240 Watt |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| Uitvalschermen | |
| Terrasschermen | |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 683 mm |
| Diameter | 45 mm |
| Motorkabel | |
|---|---|
| Lengte motorkabel | 3 meter |
| Versteekbare motorkabel | |
| Geschikt voor buis | |
|---|---|
| Rond 63mm | |
| Rond 78mm | |
| Rond 85mm | |
| Montage | |
|---|---|
| Klusniveau | Gevorderde |
| Geschatte montagetijd | 30 minuten |
Helaas wordt de Somfy SLT motor niet meer geproduceerd door Somfy. Wij hebben de 35/17 ook niet meer op voorraad. De vervanger voor de Somfy SLT 35/17 is de SOMFY OREA 50 WT 35/17. Bestelt u de SLT 35/17 dan krijgt u de Somfy Orea 50 WT 35/17 opgestuurd!
| Somfy geeft op alle producten waaronder; motoren, bedieningen (m.u.v. batterijen) en consumenten besturingen, 5 jaar fabrieksgarantie. | ![]() |
Somfy motoren bestelt u snel en voordelig bij Tuson, plaats het product in uw winkelwagen om dit te bestellen. Op onze website kunt u een uitgebreid assortiment Somfy motoren bestellen.