| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | Somfy |
| Bedieningtype | RTS |
| Geschikt voor | RTS motoren en ontvangers |
| Kleur | Wit, Zwart en Brons |
| Beschermingsklasse | IP 44 |
| Voedingsspanning | 2 type AAA batterijen |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| RTS | |
| IO homecontrol | |
| Functies | |
|---|---|
| Windfunctie | |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Breedte | 153 mm |
| Montage | |
|---|---|
| Klusniveau | Beginner |
| Geschatte montagetijd | 10 minuten |
| Handleiding | Wordt meegeleverd |
Somfy windsensor Eolis 3D Sensor RTS, 100% draadloos, autonome RTS windbeveiliging.
Stuurt aan de hand van de gemeten windsnelheid zonneschermen automatisch omhoog. Te combineren met Somfy Altus RTS en Orea RTS buismotoren of de universele RTS ontvanger.
Bent u op zoek naar een draadloze windsensor met hoge kwaliteit, lange levensduur en slimme functies? De Somfy Windsensor Eolis 3D Wirefree RTS is specifiek ontwikkeld voor casetteschermen en knikarmschermen.
| Somfy geeft op alle producten waaronder; motoren, bedieningen (m.u.v. batterijen) en consumenten besturingen, 5 jaar fabrieksgarantie. | ![]() |
Somfy producten bestelt u snel en voordelig bij Tuson, plaats het product in uw winkelwagen om dit te bestellen. Op onze website kunt u een uitgebreid assortiment Somfy producten bestellen.