| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | Somfy |
| Bedieningtype | Muurzender |
| Geschikt voor | Alle IO homecontrol motoren |
| Kleur | Wit |
| Aantal kanalen | 1 |
| Beschermingsklasse | IP 20 |
| Zendbereik | 150 m |
| Voedingsspanning | 3V batterij type CR2032 |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| IO homecontrol | |
| Functies | |
|---|---|
| Temperatuurfunctie | |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 84 mm |
| Breedte | 84 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Montage | |
|---|---|
| Klusniveau | Beginner |
| Geschatte montagetijd | 10 minuten |
| Handleiding | Wordt meegeleverd |
Nieuw ontwerp 1-kanaals wandschakelaar voor de bediening van zonwering.
Ingebouwde binnentemperatuursensor, werkt samen met TaHoma® om een optimale temperatuur in huis te regelen.
1- kanaals muurzender, zonder terugkoppeling. Te combineren met alle io-homecontrol motoren en ontvangers.Inclusief CR2032-batterij. Geschikt voor Somfy io buismotoren als ‘vast’ draadloos bedieningspunt voor aan de muur.
De Amy 1 io is een nieuw ontworpen 1-kanaals wandschakelaar voor het bedienen van zonwering. Dankzij de ingebouwde binnentemperatuursensor werkt hij samen met TaHoma® om het hele jaar door een optimale temperatuur in huis te handhaven. Het voorgeprogrammeerde scenario ‘Thermisch comfort’ maakt het gebruik extra eenvoudig.
Met het neutrale, stijlvolle design past de Amy 1 io moeiteloos in elk interieur. De bediening is intuïtief en vereist geen extra stappen – u geniet direct van de voordelen van connectiviteit, comfort en energie-efficiëntie.
De Amy 1 io wandzender is een waardevolle uitbreiding van het Somfy io-ecosysteem en opent talloze nieuwe mogelijkheden. Met deze wandschakelaar kunt u de binnentemperatuur meenemen in uw scenario’s via de Somfy TaHoma® Switch.
Combineer de Amy 1 io bijvoorbeeld met de Sunteis io licht- en temperatuursensor om scenario’s volledig op uw voorkeuren af te stemmen: als de zon schijnt en het buiten warm is, maar de binnentemperatuur nog laag is, blijft de zonwering omhoog. Zodra het binnen warmer wordt (bijvoorbeeld 21°C), de zon schijnt en het buiten warm is, gaat de zonwering automatisch naar beneden.
De gemeten binnentemperatuur kan bovendien worden gebruikt in combinatie met andere smart home-apparaten via de TaHoma® Switch. Zo zijn er vrijwel onbeperkte toepassingen mogelijk, zoals het automatisch aan- of uitschakelen van verwarming of airconditioning, het openen of sluiten van rolgordijnen, of het aanpassen van Philips Hue-verlichting op basis van de temperatuur.
| Somfy geeft op alle producten waaronder; motoren, bedieningen (m.u.v. batterijen) en consumenten besturingen, 5 jaar fabrieksgarantie. | ![]() |
Somfy hand- en wandzenders bestelt u snel en voordelig bij Tuson, plaats het product in uw winkelwagen om dit te bestellen. Op onze website kunt u een uitgebreid assortiment Somfy motoren bestellen.