| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | Somfy |
| Bedieningtype | IO homecontrol |
| Kleur | Grijs met wit |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| IO homecontrol | |
| Functies | |
|---|---|
| Scrolfunctie | - |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 145 mm |
| Breedte | 16 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Montage | |
|---|---|
| Klusniveau | Beginner |
| Geschatte montagetijd | 10 minuten |
| Handleiding | Zie hieronder |
1- kanaals afstandsbediening.
| Somfy geeft op alle producten waaronder; motoren, bedieningen (m.u.v. batterijen) en consumenten besturingen, 5 jaar fabrieksgarantie. | ![]() |
Somfy schakelaars en materiaal bestelt u snel en voordelig bij Tuson, plaats het product in uw winkelwagen om dit te bestellen. Op onze website kunt u een uitgebreid assortiment Somfy motoren en artikelen bestellen.