| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | Somfy |
| Bedieningtype | Handzender |
| Geschikt voor | Alle RTS motoren en ontvangers |
| Kleur | Wit |
| Aantal kanalen | 16 |
| Display | |
| Beschermingsklasse | IP 30 |
| Zendbereik | 20 m door twee muren |
| Voedingsspanning | 2 type AAA batterijen |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| RTS | |
| IO homecontrol | |
| Functies | |
|---|---|
| Scrolfunctie | |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 151 mm |
| Breedte | 47 mm |
| Montage | |
|---|---|
| Klusniveau | Beginner |
| Geschatte montagetijd | 10 minuten |
| Handleiding | Zie hieronder |
16-kanaals design handzender voorzien van een groot display.
| Somfy geeft op alle producten waaronder; motoren, bedieningen (m.u.v. batterijen) en consumenten besturingen, 5 jaar fabrieksgarantie. | ![]() |
Somfy hand- en wandzenders bestelt u snel en voordelig bij Tuson, plaats het product in uw winkelwagen om dit te bestellen. Op onze website kunt u een uitgebreid assortiment Somfy motoren bestellen.