| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | Somfy |
| Bedieningtype | Handzender |
| Geschikt voor | Alle IO homecontrol motoren en ontvangers |
| Kleur | zwart |
| Aantal kanalen | 4 |
| Zendbereik | 15 m |
| Voedingsspanning | 3V batterij type CR2430 |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| RTS | |
| IO homecontrol | |
| Functies | |
|---|---|
| Scrolfunctie | |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 59 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Montage | |
|---|---|
| Klusniveau | Beginner |
| Geschatte montagetijd | 10 minuten |
| Handleiding | Wordt meegeleverd |
Somfy Keygo 4 io, afstandsbediening 4 kanalen.
| Somfy geeft op alle producten waaronder; motoren, bedieningen (m.u.v. batterijen) en consumenten besturingen, 5 jaar fabrieksgarantie. | ![]() |
Somfy hand- en wandzenders bestelt u snel en voordelig bij Tuson, plaats het product in uw winkelwagen om dit te bestellen. Op onze website kunt u een uitgebreid assortiment Somfy motoren bestellen.