| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | Somfy |
| Bedieningtype | RTS |
| Geschikt voor | RTS motoren en ontvangers |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsklasse | IP 55 |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| RTS | |
| Functies | |
|---|---|
| Zonfunctie | |
| Windfunctie | |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 110 mm |
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Montage | |
|---|---|
| Klusniveau | Beginner |
| Geschatte montagetijd | 20 minuten |
| Handleiding | Zie hieronder |
Download hier de handleiding van de Somfy buitenontvanger universeel RTS
Wilt u uw zonnescherm dat momenteel met een schakelaar wordt bediend ombouwen naar draadloze bediening?
Monteer dan eenvoudig deze Somfy RTS-ontvanger tussen het stroompunt en uw zonnescherm.
Na installatie bedient u uw zonnescherm moeiteloos met elke Somfy RTS-handzender én met compatibele sensoren zoals de:
Zo geniet u van optimaal comfort en automatische bescherming van uw zonnescherm.
| Somfy geeft op alle producten waaronder; motoren, bedieningen (m.u.v. batterijen) en consumenten besturingen, 5 jaar fabrieksgarantie. | ![]() |
Somfy hand- en wandzenders bestelt u snel en voordelig bij Tuson, plaats het product in uw winkelwagen om dit te bestellen. Op onze website kunt u een uitgebreid assortiment Somfy motoren bestellen.