| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | Geiger |
| Geschikt voor | Uitvalscherm |
| Materiaal | Aluminium |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 55 mm |
| Dikte | 32 mm |
| Hartafstand bevestiging | 48 mm |
| Montage | |
|---|---|
| Klusniveau | Gevorderde |
| Geschatte montagetijd | 30 minuten |
"Geiger" 1:3 met aluminium oog, asgat vierkant 13mm.
Handbedieningen bestelt u snel en voordelig bij Tuson, plaats het product in uw winkelwagen om te bestellen. Op onze website kunt u een uitgebreid assortiment handbedieningen bestellen.