| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | Geiger |
| Geschikt voor | Screens |
| Materiaal | Aluminium |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Asgat | vierkant 7 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Hartafstand bevestiging | 48 mm |
| Montage | |
|---|---|
| Klusniveau | Beginner |
| Geschatte montagetijd | 10 minuten |
Zonder eindbegrenzing, zonder oog, asgat vierkant 7 mm.
Handbedieningen bestelt u snel en voordelig bij Tuson, plaats het product in uw winkelwagen om te bestellen. Op onze website kunt u een uitgebreid assortiment handbedieningen bestellen.