| Artikel | ||
|---|---|---|
| 10 cm veer | ||
| 25 cm veer |
| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | Tuson |
| Materiaal | Kunststof/Staal |
| Kleur | Wit |
| Maximale koorddikte | 4,5 mm |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Veerlengte | 10 cm of 25 cm |
| Breedte | 18 mm |
| Hoogte | 57 mm |
| Hartafstand bevestiging | 45 mm |
| Montage | |
|---|---|
| Klusniveau | Beginner |
| Geschatte montagetijd | 10 minuten |
Geschikt voor staaldraad Ø 3 mm.
Handbedieningen bestelt u snel en voordelig bij Tuson, plaats het product in uw winkelwagen om te bestellen. Op onze website kunt u een uitgebreid assortiment handbedieningen bestellen.