| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof met borstel |
| Kleur | Wit |
| Maximale bandbreedte | 15 mm |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 23 mm |
| Hoogte | 59 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Hartafstand bevestiging | 42 mm |
| Montage | |
|---|---|
| Klusniveau | Beginner |
| Geschatte montagetijd | 10 minuten |
Geschikt voor 15mm band, met kunstof rol.
Handbedieningen bestelt u snel en voordelig bij Tuson, plaats het product in uw winkelwagen om te bestellen. Op onze website kunt u een uitgebreid assortiment handbedieningen bestellen.