| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | Somfy |
| Bedieningtype | IO homecontrol |
| Aantal kanalen | 1 |
| Beschermingsklasse | IP 20 |
| Zendbereik | 20 m door twee muren |
| Voedingsspanning | 230V |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| IO homecontrol | |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 43 mm |
| Breedte | 43 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Montage | |
|---|---|
| Klusniveau | Beginner |
| Geschatte montagetijd | 20 minuten |
| Handleiding | Zie hieronder |
Somfy Izymo ontvanger voor rolluiken io
Bedien uw rolluik motor (Somfy of ander merk) op afstand:
• Werkt met zowel mechanische als electronische motoren tot 80 Nm
• Werkt tevens met 3-aderige actuatoren
Bedien én controleer de huidige status van het rolluik met een Somfy afstandsbediening, via App of PC (in combinatie met de Somfy TaHoma / Connexoon). Combineer het rolluik met TaHoma sensoren, zoals de rookmelder of bewegingsmelder, en het rolluik kan automatisch open gaan op basis van aanwezigheid.
Draadloos bereik
• Somfy patent: Maakt gebruikt van de bestaande stroomdraden om het draadloos bereik te verbeteren
• io-homecontrol protocol: veiligheid, prestatie en terugkoppeling.
Installatie gemak
• Kan geplaatst worden achter de bestaande schakelaar of bij het rolluik.
• Bescherming tegen electromagnetische interferentie van andere draden.
• Meerdere manieren om de module te koppelen. TaHoma kan eenvoudig alle nieuwe ontvangers tegelijkertijd detecteren.
| Somfy geeft op alle producten waaronder; motoren, bedieningen (m.u.v. batterijen) en consumenten besturingen, 5 jaar fabrieksgarantie. | ![]() |
Somfy producten bestelt u snel en voordelig bij Tuson, plaats het product in uw winkelwagen om dit te bestellen. Op onze website kunt u een uitgebreid assortiment Somfy producten bestellen.