| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | Somfy |
| Bedieningtype | RTS |
| Geschikt voor | Schakelaars |
| Beschermingsklasse | IP 20 |
| Voedingsspanning | 230V |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| RTS | |
| IO homecontrol | |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 45 mm |
| Breedte | 41 mm |
| Diepte | 19 mm |
| Montage | |
|---|---|
| Klusniveau | Beginner |
| Geschatte montagetijd | 20 minuten |
| Handleiding | Zie hieronder |
Download hier de handleiding van de Somfy inbouwontvanger RTS
| Somfy geeft op alle producten waaronder; motoren, bedieningen (m.u.v. batterijen) en consumenten besturingen, 5 jaar fabrieksgarantie. | ![]() |
Somfy producten bestelt u snel en voordelig bij Tuson, plaats het product in uw winkelwagen om dit te bestellen. Op onze website kunt u een uitgebreid assortiment Somfy producten bestellen.